Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.11.2019 19:31:11 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Karty; pokuty; tresty

 KARTY, POKUTY, TRESTY 2019/2020

 

11. kolo    
11.11 ŽK: Mikeš; SK Holice
11.11 ŽK: Beneš; FC Pozdní sběr
11.11 ŽK: Kobliha; AFC Fishermen
12.11 ŽK: Švetka; Miami Beach

 

10. kolo    
04.11 ŽK: Tománek; Dědečci
04.11 ŽK: Hampl; MILO B
04.11 ŽK: Dron; BEMALOGIK (druhá)
04.11 ŽK: Očenášek; Letná
06.11 ŽK: Švancara; Espresso Team (druhá)
06.11 ŽK: Vrzal; AFC Fishermen
05.11 ŽK: Coufal; FC Pozdní sběr
05.11 ŽK: Tománek; SK Holice
06.11   udělena pokuta 100 Kč mužstvu Inter Best of Hager za nedostavení se k utkání (první)
06.11   udělena pokuta 200 Kč mužstvu Dělňák Štěpánov za nedostavení se k utkání (druhá)

 

9. kolo    
30.10 ŽK: Vávra; Meteor
30.10 ŽK: Hovorka; Holice 1977
30.10 ŽK: Grossmann; Holice 1977
30.10 ŽK: Magna; Espresso Team
31.10 ŽK: Bednář; Dělňák Štěpánov
29.10 ŽK: Horák; Periol
29.10 ŽK: Tichý; Periol
29.10 ČK: Tichý; Periol; po druhé ŽK; stop na jedno utkání (nehraje v 10. kole)
30.10 ŽK: Pajer; ELAST
29.10 ŽK: Miler; Mimoni (druhá)
30.10   udělena pokuta 100 Kč mužstvu Inter Hodolany za nedostavení se k utkání (první)

 

8. kolo    
21.10 ŽK: Čubrda; Pergola (třetí) stop na 1 utkání (nehraje v 9. kole)
23.10 ŽK: Godiš; FC Pozdní sběr
23.10 ŽK: Jaroš; Best of Hager
21.10 ŽK: Seidlman; Dělňák Štěpánov
23.10 ŽK: Vyhnálek; FC Veteráni 1970
21.10 ŽK: Malý; Mimoni (druhá)
22.10 ŽK: Dron; BEMALOGIK
22.10 ŽK: Vybíral; Inter Hodolany (druhá)

 

7. kolo    
14.10 ŽK: Stračík; Best of Hager
14.10 ŽK: Zedek; Dědečci
14.10 ŽK: Polák; Dědečci
16.10 ŽK: Nádvorník; SK DDSport
16.10 ŽK: Kuba; SK DDSport
16.10 ŽK: Koukal; Dynamit Junior
16.10 ŽK: Dráb; Pergola
15.10 ŽK: Vymazal; SOS Veteráni; druhá
14.10 ŽK: Malý; Mimoni
14.10 ŽK: Pavlinec R.; Chválkovice *Old Stars* (druhá)
17.10   udělena pokuta 100 Kč mužstvu Dělňák Štěpánov za nedostavení se k utkání (první)

 

6. kolo    
10.10 ŽK: Palčo; Periol (druhá)
10.10 ŽK: Šulc; Periol (druhá)
10.10 ŽK: Vánský; SK DDSport
10.10 ŽK: Špičák; SK DDSport
10.10 ŽK: Vymazal; SOS Veteráni
10.10 ŽK: Winter; SOS Veteráni
10.10 ŽK: Penc; Inter Hodolany
07.10 ŽK: Nežádal; ELAST
10.10 ŽK: Bukva; Dynamit Junior
10.10 ŽK: Kováč; Dymanit Junior
10.10 ŽK: Mrázek; SK Holice
10.10 ŽK: Zatloukal; SK Holice

 

5. kolo    
03.10 ŽK: Čubrda; Pergola
03.10 ŽK: Hejl; Meteor
03.10 ŽK: Kopečný; Meteor
01.10 ŽK: Zezula; Mates
01.10 ŽK: Lukášek; Mates
01.10 ČK: Lukášek; Mates; stop na 1. utkání (nehraje v 6. kole)
30.9 ČK: Fridecký; Espresso Team; stop na jedno utkání (nehraje v 6. kole)    
30.9 ŽK: Švancara; Espresso Team
30.9 ŽK: Majdl; Juniorka Horka
2.10 ŽK: Vosátka; MILO B

 

4. Kolo    
25.9 ŽK: Sloupenský; Meteor
25.9 ŽK: Zimovčák; SK DDSport
23.9 ŽK: Vybíral; Inter Hodolany
23.9 ŽK: Příkazský; Inter Hodolany

 

3. kolo    
16.9 ŽK: Zapletal; Holice 1977
16.9   udělena pokuta 100 Kč mužstvu Meteor za nedostavení se k utkání (první)
18.9 ŽK: Romanovský; SK DDSport
18.9 ŽK: Zamykal; SK DDSport
18.9 ČK: Barčík; SK DDSport; stop na 1 utkání, (nehraje ve 4. kole)
17.9 ŽK: Běhal; Haryservis
18.9 ŽK: Čubrda; Pergola
18.9 ŽK: Palla; Dělňák Štěpánov
18.9 ŽK: Gola; Mates
16.9 ŽK: Lysý; BEMALOGIK
18.9 ŽK: Vlček; Best Of Hager (druhá)
    Fitřik; Juniorka Horka; stop na tři utkání za hrubou urážku vedení soutěže a poničení zařízení
    TJ Sokol Nový Svět

 

2. kolo    
11.9 ŽK: Minařík; Holice 1977
11.9 ŽK: Klíč; Mates
12.9 ŽK: Vlček; Best Of Hager
11.9 ŽK: Buček; Miami Beach
09.9 ŽK: Vybíral; Dynamit Junior
09.9 ŽK: Kaprál; Dědečci
09.9 ŽK: Poledna; Chválkovice *Old Stars*
11.9 ŽK: Prázdný; Mimoni
11.9 ŽK: Miler; Mimoni
11.9   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Real HDO za nedostavení se k utkání (první)

 

1. kolo    
02.9 ŽK: Havlík; Haryservis
02.9 ŽK: Meixner; Sokol N. Svět
02.9 ŽK: Lošťák; Real HDO
03.9 ŽK: Šulc; Periol
03.9 ŽK: Palčo; Periol
04.9 ŽK: Vybíral
02.9 ŽK: Švestka; Dědečci
03.9 ŽK: Pavlinec R.; Chválkovice *Old Stars*
05.9 ŽK: Ondruška; SOS Veteráni
05.9 ŽK: Horák; Mimoni
02.9 ŽK: Kubalík; BEMALOGIK
02.9 ŽK: Masař; ELAST
04.9 ŽK: Holý; Inter Hodolany
04.9 ŽK: Heger; Elektro Otáhal

 

TOPlist