Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.11.2019 19:31:11 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2019
 
ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2019
  l. liga
  ll. liga
  lll. liga

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
1. kolo       FC Veterání 1970 volno    
Pondělí 2.9 18:00 Milo Real HDO Sokol N. Svět Říha 1
Pondělí 2.9 19:05 Milo Holice 1977 Haryservis Říha 2
Pondělí 2.9 17:00 N. Svět Dědečci Miami Beach Dvořák 3
Pondělí 2.9 18:05 N. Svět BEMALOGIK ELAST Dvořák 4
Pondělí 2.9 19:15 N. Svět Juniorka Horka Letná Dvořák 5
Úterý 3.9 17:00 N. Svět Dynamit Chválkovice *OLD STARS* Mauthner 6
Úterý 3.9 18:05 N. Svět Periol Meteor Mauthner 7
Úterý 3.9 19:15 N. Svět Mates SK Holice Mauthner 8
Středa 4.9 18:05 Milo Best of Hager MILO B Říha 9
Středa 4.9 19:15 Milo SK DDSport  Pergola Říha 10
Středa 4.9 17:00 N. Svět A.T. 1985 Dělňák Štěpánov Dvořák 11
Středa 4.9 18:05 N. Svět Espresso Team Dynamit Junior Dvořák 12
Středa 4.9 19:15 N. Svět Inter Hodolany Elektro Otáhal A Dvořák 13
Čtvrtek 5.9 18:00 N. Svět SOS Veteráni Mimoni Mauthner 14
Čtvrtek 5.9 19:05 N. Svět FC Pozdní sběr AFC Fishermen Mauthner 15

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
2. kolo       volno SK Holice    
Pondělí 9.9 17:00 N. Svět ELAST Inter Hodolany Dvořák 16
Pondělí 9.9 18:05 N. Svět Chválkovice *OLD STARS* Elektro Otáhal A Dvořák 17
Pondělí 9.9 19:15 N. Svět Dynamit Junior Dědečci Dvořák 18
Úterý 10.9 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 Espresso Team Mauthner 19
Úterý 10.9 18:05 N. Svět Sokol N. Svět A.T. 1985 Mauthner 20
Úterý 10.9 19:15 N. Svět Haryservis Pergola Mauthner 21
Středa 11.9 17:00 Milo Holice 1977 Periol Říha 22
Středa 11.9 18:05 Milo Meteor Real HDO Říha 23
Středa 11.9 19:15 Milo MILO B Mates Říha 24
Středa 11.9 17:00 N. Svět Miami Beach FC Pozdní sběr Dvořák 25
Středa 11.9 18:05 N. Svět Mimoni Juniorka Horka Dvořák 26
Středa 11.9 19:15 N. Svět Letná BEMALOGIK Dvořák 27
Čtvrtek 12.9 17:00 N. Svět Dynamit SOS Veteráni Mauthner 28
Čtvrtek 12.9 18:05 N. Svět AFC Fishermen Best of Hager Mauthner 29
Čtvrtek 12.9 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov SK DDSport  Mauthner 30

Zápas Dělňák Štěpánov-DD Sport je přeložen na 6.11.2019 v 19:15

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
3. kolo       Espresso Team volno    
Pondělí 16.9 18:00 Milo Real HDO Holice 1977 Říha 31
Pondělí 16.9 19:05 Milo A.T. 1985 Meteor Říha 32
Pondělí 16.9 17:00 N. Svět SOS Veteráni Chválkovice *OLD STARS* Dvořák 33
Pondělí 16.9 18:05 N. Svět Dědečci FC Veterání 1970 Dvořák 34
Pondělí 16.9 19:15 N. Svět BEMALOGIK Mimoni Dvořák 35
Úterý 17.9 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A ELAST Mauthner 36
Úterý 17.9 18:05 N. Svět SK Holice MILO B Mauthner 37
Úterý 17.9 19:15 N. Svět Periol Haryservis Mauthner 38
Středa 18.9 18:00 Milo SK DDSport  Sokol N. Svět Říha 39
Středa 18.9 19:05 Milo Best of Hager Miami Beach Říha 40
Středa 18.9 17:00 N. Svět Pergola Dělňák Štěpánov Dvořák 41
Středa 18.9 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Dynamit Junior Dvořák 42
Středa 18.9 19:15 N. Svět Mates AFC Fishermen Dvořák 43
Čtvrtek 19.9 18:00 N. Svět Juniorka Horka Dynamit Mauthner 44
Čtvrtek 19.9 19:05 N. Svět Inter Hodolany Letná Mauthner 45

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
4. kolo       volno MILO B    
Pondělí 23.9 17:00 N. Svět Letná Elektro Otáhal A Říha 46
Pondělí 23.9 18:05 N. Svět Mimoni Inter Hodolany Říha 47
Pondělí 23.9 19:15 N. Svět Chválkovice *OLD STARS* ELAST Říha 48
Úterý 24.9 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 FC Pozdní sběr Mauthner 49
Úterý 24.9 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Pergola Mauthner 50
Úterý 24.9 19:15 N. Svět Haryservis Dělňák Štěpánov Mauthner 51
Středa 25.9 17:00 Milo Holice 1977 A.T. 1985 Říha 52
Středa 25.9 18:05 Milo Meteor SK DDSport  Říha 53
Středa 25.9 19:15 Milo Dynamit Junior Best of Hager Říha 54
Středa 25.9 17:00 N. Svět Periol Real HDO Dvořák 55
Středa 25.9 18:05 N. Svět Espresso Team Dědečci Dvořák 56
Středa 25.9 19:15 N. Svět Miami Beach Mates Dvořák 57
Čtvrtek 26.9 17:00 N. Svět SOS Veteráni Juniorka Horka Mauthner 58
Čtvrtek 26.9 18:05 N. Svět AFC Fishermen SK Holice Mauthner 59
Čtvrtek 26.9 19:15 N. Svět Dynamit BEMALOGIK Mauthner 60

Zápas SOS Veteráni-Horka je přeložen na 3.10.2019 v 17:00

Zápas Periol-Real HDO je přeložen na 12.11.2019 v 19:15

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
5. kolo       Dědečci volno    
Pondělí 30.9 18:00 Milo A.T. 1985 Periol Říha 61
Pondělí 30.9 19:05 Milo Real HDO Haryservis Říha 62
Pondělí 30.9 17:00 N. Svět BEMALOGIK SOS Veteráni Dvořák 63
Pondělí 30.9 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Espresso Team Dvořák 64
Pondělí 30.9 19:15 N. Svět Juniorka Horka Chválkovice *OLD STARS* Dvořák 65
Úterý 1.10 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A Mimoni Mauthner 66
Úterý 1.10 18:05 N. Svět Dělňák Štěpánov Sokol N. Svět Mauthner 67
Úterý 1.10 19:15 N. Svět Mates Dynamit Junior Mauthner 68
Středa 2.10 18:00 Milo SK DDSport  Holice 1977 Říha 69
Středa 2.10 19:05 Milo MILO B AFC Fishermen Říha 70
Středa 2.10 17:00 N. Svět ELAST Letná Dvořák 71
Středa 2.10 18:05 N. Svět Inter Hodolany Dynamit Dvořák 72
Středa 2.10 19:15 N. Svět Best of Hager FC Veterání 1970 Dvořák 73
Čtvrtek 3.10 18:00 N. Svět SK Holice Miami Beach Mauthner 74
Čtvrtek 3.10 19:05 N. Svět Pergola Meteor Mauthner 75

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
6. kolo       volno AFC Fishermen    
Pondělí 7.10 17:00 N. Svět Dynamit Elektro Otáhal A Dvořák 76
Pondělí 7.10 18:05 N. Svět Mimoni ELAST Dvořák 77
Pondělí 7.10 19:15 N. Svět Dědečci FC Pozdní sběr Dvořák 78
Úterý 8.10 17:00 N. Svět Juniorka Horka BEMALOGIK Mauthner 79
Úterý 8.10 18:05 N. Svět Chválkovice *OLD STARS* Letná Mauthner 80
Úterý 8.10 19:15 N. Svět Haryservis Sokol N. Svět Mauthner 81
Středa 9.10 17:00 Milo Meteor Dělňák Štěpánov Říha 82
Středa 9.10 18:05 Milo Holice 1977 Pergola Říha 83
Středa 9.10 19:15 Milo Real HDO A.T. 1985 Říha 84
Středa 9.10 17:00 N. Svět Miami Beach MILO B Dvořák 85
Středa 9.10 18:05 N. Svět Espresso Team Best of Hager Dvořák 86
Středa 9.10 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 Mates Dvořák 87
Čtvrtek 10.10 17:00 N. Svět Dynamit Junior SK Holice Říha 88
Čtvrtek 10.10 18:05 N. Svět Periol SK DDSport  Říha 89
Čtvrtek 10.10 19:15 N. Svět SOS Veteráni Inter Hodolany Říha 90

Zápas Dynamit-Elektro Otáhal A se překládá na čtvrtek 17.10.2019 v 17:00

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
7. kolo       FC Pozdní sběr volno    
Pondělí 14.10 18:00 Milo Best of Hager Dědečci Říha 91
Pondělí 14.10 19:05 Milo A.T. 1985 Haryservis Říha 92
Pondělí 14.10 17:00 N. Svět Letná Mimoni Dvořák 93
Pondělí 14.10 18:05 N. Svět AFC Fishermen Miami Beach Dvořák 94
Pondělí 14.10 19:15 N. Svět BEMALOGIK Chválkovice *OLD STARS* Dvořák 95
Úterý 15.10 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A SOS Veteráni Mauthner 96
Úterý 15.10 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Meteor Mauthner 97
Úterý 15.10 19:15 N. Svět Mates Espresso Team Mauthner 98
Středa 16.10 18:00 Milo MILO B Dynamit Junior Říha 99
Středa 16.10 19:05 Milo SK DDSport  Real HDO Říha 100
Středa 16.10 17:00 N. Svět Pergola Periol Dvořák 101
Středa 16.10 18:05 N. Svět Inter Hodolany Juniorka Horka Dvořák 102
Středa 16.10 19:15 N. Svět ELAST Dynamit Dvořák 103
Čtvrtek 17.10 18:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Holice 1977 Mauthner 104
Čtvrtek 17.10 19:05 N. Svět SK Holice FC Veterání 1970 Mauthner 105

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
8. kolo       volno Miami Beach    
Pondělí 21.10 18:00 Milo Real HDO Pergola Říha 106
Pondělí 21.10 19:05 Milo Holice 1977 Sokol N. Svět Říha 107
Pondělí 21.10 17:00 N. Svět Chválkovice *OLD STARS* Mimoni Dvořák 108
Pondělí 21.10 18:05 N. Svět Juniorka Horka Elektro Otáhal A Dvořák 109
Pondělí 21.10 19:15 N. Svět Periol Dělňák Štěpánov Dvořák 110
Úterý 22.10 17:00 N. Svět Dynamit Junior AFC Fishermen Mauthner 111
Úterý 22.10 18:05 N. Svět BEMALOGIK Inter Hodolany Mauthner 112
Úterý 22.10 19:15 N. Svět Haryservis Meteor Mauthner 113
Středa 23.10 18:00 Milo FC Pozdní sběr Best of Hager Říha 114
Středa 23.10 19:05 Milo A.T. 1985 SK DDSport Říha 115
Středa 23.10 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 MILO B Dvořák 116
Středa 23.10 18:05 N. Svět Espresso Team SK Holice Dvořák 117
Středa 23.10 19:15 N. Svět Dědečci Mates Dvořák 118
Čtvrtek 24.10 18:00 N. Svět Dynamit Letná Mauthner 119
Čtvrtek 24.10 19:05 N. Svět SOS Veteráni ELAST Mauthner 120

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
9. kolo       Best of Hager volno    
Úterý 29.10 17:00 N. Svět AFC Fishermen FC Veterání 1970 Mauthner 124
Úterý 29.10 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Periol Mauthner 125
Úterý 29.10 19:15 N. Svět Mimoni Dynamit Mauthner 126
Středa 30.10 17:00 Milo SK DDSport  Haryservis Říha 127
Středa 30.10 18:05 Milo MILO B Espresso Team Říha 128
Středa 30.10 19:15 Milo Meteor Holice 1977 Říha 129
Středa 30.10 17:00 N. Svět ELAST Juniorka Horka Dvořák 130
Středa 30.10 18:05 N. Svět Inter Hodolany Chválkovice *OLD STARS* Dvořák 131
Středa 30.10 19:15 N. Svět Mates FC Pozdní sběr Dvořák 132
Čtvrtek 31.10 17:00 N. Svět Miami Beach Dynamit Junior Mauthner 133
Čtvrtek 31.10 18:05 N. Svět SK Holice Dědečci Mauthner 134
Čtvrtek 31.10 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov Real HDO Mauthner 135

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
10. kolo       volno Dynamit Junior    
Pondělí 4.11 17:00 N. Svět Letná SOS Veteráni Říha 121
Pondělí 4.11 18:05 N. Svět Dědečci MILO B Říha 136
Pondělí 4.11 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A BEMALOGIK Říha 122
Úterý 5.11 17:00 N. Svět Pergola A.T. 1985 Mauthner 123
Úterý 5.11 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr SK Holice Mauthner 137
Úterý 5.11 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 Miami Beach Mauthner 138
Středa 6.11 17:00 N. Svět Best of Hager Mates Dvořák 139
Středa 6.11 18:05 N. Svět Espresso Team AFC Fishermen Dvořák 140
Středa 6.11 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov SK DDSport Dvořák 30

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
11. kolo       Mates volno    
Pondělí 11.11 17:00 N. Svět SK Holice Best of Hager Dvořák 141
Pondělí 11.11 18:05 N. Svět MILO B FC Pozdní sběr Dvořák 142
Pondělí 11.11 19:15 N. Svět AFC Fishermen Dědečci Dvořák 143
Úterý 12.11 17:00 N. Svět Miami Beach Espresso Team Mauthner 144
Úterý 12.11 18:05 N. Svět Dynamit Junior FC Veterání 1970 Mauthner 145
Úterý 12.11 19:15 N. Svět Periol Real HDO Mauthner 55
TOPlist