DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 22.06.2024 13:45:27 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Karty; pokuty; tresty 2023/2024

 KARTY, POKUTY, TRESTY 2023/2024

 

25. kolo    
17.6 ŽK: Petřík; Dynamit
17.6 ŽK: Mrázek; Štěpánov
17.6 ŽK: Sedláček; Juniorka Horka
18.6 ŽK: Henčl; ELAST (druhá)
dohr. 19. kolo    
20.6 ČK: Pospíšil; SK Holice; vhledem k tomu, že to byl poslední zápas SK Holice, nebude trestán.
20.6 ŽK: Medřík; Mimoni
20.6 ŽK: Kalvoda; Mimoni; 

 

24. kolo    
10.6 ŽK: Drlík; Outsider Senior (třetí)
10.6 ŽK: Otava; Outsider Senior (druhá)
10.6 ŽK: Pavlištík; Pergola (druhá)
10.6 ŽK: Sokol; SK DDSport
10.6 ŽK: Štefek; SK DDSport
10.6 ŽK: Tuška; BEMALOGIK
11.6 ŽK: Holek; FAJKA
12.6   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Rychlá rota za nedostavení se k utkání (první)
13.6 ŽK: Prázdný; Mimoni (druhá)
13.6 ŽK: Miler; Mimoni
13.6 ŽK: Tarkovski; Mimoni
13.6 ŽK: Zjavka; Elektro Otáhal (druhá)
13.6 ŽK: Lukáš; Elektro Otáhal

 

23. kolo    
03.6 ŽK: Charamza R. A.T. 1985
05.6   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Mimoni za nedostavení se k utkání (první)
04.6 ČK: Zlámal; HP DOMY; stop na jedno utkání (nehraje ve 22. kole)
04.6 ŽK: Kolečář; Haryservis
04.6 ŽK: Punčochář; Periol
04.6 ŽK: Pagáč; Periol (druhá)
04.6 ŽK: Nestrašil; Periol
04.6 ŽK: Pliska; BEMALOGIK
06.6 ŽK: Hloušek; SK Holice

 

22. kolo    
27.5 ŽK: Dědek; Dědečci
27.5 ŽK: Baloun; Dědečci
30.5 ŽK: Uličný; Rychlá rota (druhá)
27.5   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Outsider Senior za nedostavení se k utkání (první)
28.5   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu AC MILO za nedostavení se k utkání (první)
29.5   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Inter Hodolany za nedostavení se k utkání (první)

 

21. kolo    
20.5 ŽK: Uličný; Rychlá rota
23.5 ŽK: Zápařka; HP Domy
23.5 ŽK: Sobota; Elektro Otáhal
22.5 ŽK: Peřina; Mimoni (třetí); stop na jedno utkání (nehraje ve 22. kole)
23.5 ŽK: Kala; SK Holice (druhá)
21.5 ŽK: Oleš; Dynamit
21.5   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu FC Pozdní sběr za nedostavení se k utkání (první)

 

20. kolo    
13.5 ŽK: Gola; Mates
13.5 ŽK: Baloun; Dědečci
13.5 ŽK: Procházka; FAJKA
13.5 ŽK: Selucký; FAJKA
14.5 ŽK: Drlík; Ousider Senior (druhá)
14.5 ŽK: Zapletal; A.T. 1985
14.5 ŽK: Řípa; Haryservis
15.5 ŽK: Seidl; Juniorka Horka
15.5 ŽK: Zjavka; Elektro Otáhal
16.5   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Veteráni 1970 za nedostavení se k utkání (první)

 

19. kolo    
07.5 ŽK: Loučka; Outsider Senior
06.5 ŽK: Berka; FC Pozdní sběr
09.5 ŽK: Zamykal;SK DDSport 
09.5 ŽK: Soukup;SK DDSport 
09.5 ŽK: Vánský; Periol (druhá)
09.5 ŽK: Pagáč; Periol
09.5 ŽK: Kopečný; Inter Hodolany
09.5 ŽK: Šuba; Inter Hodolany
07.5 ŽK: Studený; FAJKA
07.5 ŽK: Vrba; Dynamit (druhá)
10.5   Udělena pokuta 300 Kč mužstvu Štěpánov za nedostavení se k utkání (třetí)

 

18. kolo    
29.4 ŽK: Blahuš; Veteráni 1970
30.4 ŽK: Valouch; FC Pozdní sběr
30.4 ŽK: Urminský; Pergola
29.4 ŽK: Hruška; Mates
02.5 ŽK: Henčl; ELAST
03.5 ŽK: Drlík; Ousider Senior
03.5 ŽK: Smékal; Real HDO
03.5 ŽK: Dokoupil; Real HDO
03.5 ČK: Dokoupil; Real HDO; stop na jedno utkání (nehraje v 17. kole)
03.5   Kapitán mužstva Real HDO Šebesta byl potrestán zákazem startu na jedno utkání (nehraje v 17. kole)
    pro nedostatečnou výši kauce (odstavec 4. soutěžního řádu)
30.4 ŽK: Kaprál; Periol
30.4 ŽK: Charamza J. A.T. 1985
30.4 ŽK: Haník; Haryservis (druhá)
30.4 ŽK: Zápařka; HP domy (třetí); stop na jedno utkání (nehraje v 17. kole)
03.5 ŽK: Michejda; Elektro Otáhal
03.5   Kapitán mužstva Elektro Otáhal Richter byl potrestán zákazem startu na jedno utkání (nehraje v 19. kole)
    pro nedostatečnou výši kauce (odstavec 4. soutěžního řádu)

 

17. kolo    
22.4   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Mates za nedostavení se k utkání (první)
23.4   Udělena pokuta 300 Kč mužstvu Real HDO za nedostavení se k utkání (třetí)
    Kapitán mužstva Real HDO byl potrestán zákazem startu na jedno utkání (odstavec 4. soutěžního řádu)
25.4   Udělena pokuta 200 Kč mužstvu Štěpánov za nedostavení se k utkání (druhá)
25.4 ŽK: Dvořák; ELAST (druhá)

 

  
16. kolo    
15.4 ŽK: Langer; Veteráni 1970
17.4 ŽK: Rajhel; FAJKA
17.4 ŽK: Okleštěk Z.; Rychlá rota

 

15. kolo    
08.4 ŽK: Pavlištík; Pergola
08.4 ŽK: Miler; Mimoni (třetí); stop na jedno utkání (nehraje v 16. kole)
08.4 ŽK: Pavlíček; Mimoni (druhá)
11.4 ŽK: Vala; SK Holice
10.4 ŽK: Hanke; Dynamit
10.4 ŽK: Florian; Elektro Otáhal (třetí); stop na jedno utkání (nehraje v 16. kole)
10.4 ŽK: Kohoutek; Elektro Otáhal

 

14. kolo    
25.3 ŽK: Heinz; Inter Hodolany (druhá)
26.3 ŽK: Peřina; Mimoni (druhá)
26.3 ŽK: Klíč; FC Pozdní sběr
04.4 ŽK: Vyskočil; Real HDO
04.4 ŽK: Louthan; ELAST
03.4 ŽK: Otava; Outsider Senior
02.4 ŽK: Mlčoch; HP DOMY
03.4 ŽK: Zjavka; Elektro Otáhal (třetí); stop na jedno utkání (nehraje v 15. kole)
03.4 ŽK: Kosina; Dědečci
03.4 ŽK: Šimek; Dynamit
03.4 ŽK: Janalík; Dynamit

 

 
13. kolo    
15.11 ŽK: Macháček; Mates
14.11 ŽK: Lamač; FC Veteráni
14.11 ŽK: Zjavka; Elektro Otáhal (druhá)
14.11 ŽK: Miler; Mimoni (druhá)
14.11 ŽK: Sedláček; Mimoni (třetí); stop na jedno utkání (nehraje ve 14. kole)
16.11 ŽK: Richter; Elektro Otáhal
16.11 ŽK: Svoboda; Elektro Otáhal
16.11 ŽK: Florián; Elektro Otáhal (druhá)

 

12. kolo    
08.11 ŽK: Judas; třetí; stop na jedno utkání (nehraje ve 13. kole)
08.11 ŽK: Vrba; Dynamit
09.11 ŽK: Karný; Best Of Hager
09.11 ŽK: Lolek; SK Holice
08.11 ŽK: Zaorálek; BEMALOGIK
08.11 ŽK: Souček; Štěpánov
08.11 ŽK: Donda; Štěpánov
06.11 ŽK: Kortíš; Outsider Senior
11.12   Udělena pokuta 200 Kč mužstvu REAL Hdo za nedostavení se k utkání (druhá)

 

11. kolo    
31.10 ŽK: Vánský; Periol
31.10 ŽK: Kolovratník; Haryservis
30.10 ŽK: Čep; Ousider Senior
30.10 ŽK: Vybíral; FC Pozdní sběr (druhá)
31.10 ŽK: Zápařka; HP DOMY (druhá)
30.10 ŽK: Sedláček; A.T. 1985
01.11 ŽK: Dvořák; ELAST
02.11 ŽK: Zjavka; Elektro Otáhal
02.11 ŽK: Sedláček; Mimoni (druhá)
02.11 ŽK: Peřina; Mimoni
02.11 ŽK: Zedek; Mimoni (druhá)
02.11  
Kapitánu mužstva Mimoni Prázdnému, byl udělen trest stop na jedno utkání, pro nedostatek financí
   
na úhradu pokuty; (nehraje ve 13. kole).

 

10. kolo    
23.10 ŽK: Dosoudil; Real HDO
24.10 ŽK: Magna; HP DOMY
24.10 ŽK: Zajíček; Haryservis
25.10 ŽK: Seidlman; Štěpánov
25.10 ŽK: Judas; Juniorka Horka (druhá)
26.10 ŽK: Novotný; Dynamit

 

9. kolo    
16.10 ŽK: Zlámal; HP DOMY
19.10 ŽK: Pagáč; Periol; třetí; stop na jedno utkání (nehraje v 9. kole)
19.10 ŽK: Tichý; Periol
17.10 ŽK: Kalina; A.T. 1985
17.10 ŽK: Smělý; A.T. 1985
17.10 ŽK: Zimovčák; SK DDSport
17.10 ŽK: Barčík; SK DDSport
18.10 ŽK: Sekanina; Štěpánov
18.10 ŽK: Florián; Elektro Otáhal

 

 

 

8. kolo    
12.10 ČK: Mlčoch; HP DOMY; stop na dvě utkání (nehraje v 8. a 9. kole) 
12.10 ČK: Macháček; FC Pozdní sběr; stop na jedno utkání (nehraje v 8. kole)
10.10 ŽK: Okleštěk; Rychlá rota
11.10 ŽK: Pavlíček; ELAST
12.10 ŽK: Pavlíček; Mimoni
12.10 ŽK: Miler; Mimoni
11.10 ŽK: Mikeš; SK Holice
09.10 ŽK: Lakomý; Dědečci
10.10 ŽK: Richter; Dynamit

 

7. kolo    
03.10 ŽK: Cvach; Periol
03.10 ŽK: Doležal; Periol
04.10 ŽK: Procházka; FAJKA
04.10 ŽK: Kvita; FAJKA
04.10 ŽK: Motl; Dědečci (druhá)
04.10 ŽK: Judas; Juniorka Horka
04.10 ŽK: Pec; Inter Hodolany
04.10 ŽK: Zedek; Mimoni

 

6. kolo    
27.9 ŽK: Lysý; BEMALOGIK
27.9 ŽK: Čejnek; BEMALOGIK
29.9 ŽK: Prázdný; Mimoni
29.9 ŽK: Pospíšil; SK Holice
27.9 ŽK: Brix; FAJKA
29.9   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Štěpánov za nedostavení se k utkání (první)

 

5. kolo    
19.9 ŽK: Zezula; Mates
18.9 ŽK: Zlámal; FC Pozdní sběr
19.9 ŽK: Pagáč; Periol (druhá)
19.9 ŽK: Škoda; Real HDO
19.9 ŽK: Koukal; Real HDO
20.9 ŽK: Budina; Best Of Hager
20.9 ŽK: Sedláček; Mimoni
21.9 ŽK: Palčo; Štěpánov

 

4. kolo    
12.9 ŽK: Pagáč; Periol
12.9 ŽK: Kuč; FC Pozdní sběr
11.9 ŽK: Zápařka; HP DOMY
11.9 ŽK: Muchka; Mimoni
11.9 ŽK: Polák; FAJKA
14.9   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Štěpánov za nedostavení se k utkání (první)

 

3. kolo    
05.9 ŽK: Buček; Rychlá rota
07.9 ŽK: Kouřil; AC MILO
07.9 ŽK: Korcian; AC MILO
07.9 ŽK: Hoza; AC MILO
07.9 ŽK: Ponížil; Periol
05.9 ŽK: Človečko; Elektro Otáhal

 

2. kolo    
30.8 ŽK:  Přikryl; AC MILO
29.8 ŽK: Svák; Periol
29.8 ŽK: Šulc; Periol
29.8 ŽK: Vybíral; FC Pozdní sběr
28.9 ŽK: Vystrčil; Rychlá rota
29.9 ŽK: Haník; Haryservis
29.9 ŽK: Zbíral; SK DDSport
28.9 ČK: Kalvoda; Mimoni; stop na jedno utkání (nehraje ve třetím kole)

 

1. kolo    
21.8 ŽK: Hrubý; Best Of Hager
21.8 ŽK: Motl; Dědečci
22.8 ŽK: Heinz; Hodolany
22.8 ŽK: Procházka; ELAST
22.8   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Juniorka Horka za nedostavení se k utkání (první)