DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 22.06.2024 13:45:27 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2024
 
ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2024
  1. liga
  2. liga

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
dohrávka 8.,9. 11. kolo 1. liga,         
předehrávka 12. kolo 1. liga a 14. kolo 2. liga        
Pondělí 25.3 17:00 N. Svět Outsider Senior  Rychlá rota Kumr 91
Pondělí 25.3 18:05 N. Svět Mates Pergola Kumr 146
Pondělí 25.3 19:15 N. Svět Inter Hodolany SK Holice Kumr 156
Úterý 26.3 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr AC MILO Dvořák 130
Úterý 26.3 18:05 N. Svět Pergola A.T. 1985 Dvořák 112
Úterý 26.3 19:15 N. Svět Mimoni Juniorka Horka Dvořák 147

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
12. kolo 1. liga a 14. kolo 2. liga   volno FC Veteráni 1970    
Úterý 2.4 17:00 N. Svět HP. DOMY SK DDSport  Dvořák 148
Úterý 2.4 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Periol Dvořák 149
Úterý 2.4 19:15 N. Svět Haryservis A.T. 1985 Dvořák 150
Středa 3.4 17:00 N. Svět Štěpánov Dynamit Dvořák 151
Středa 3.4 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Dědečci Dvořák 152
Středa 3.4 19:15 N. Svět Outsider Senior  AC MILO Dvořák 153
Čtvrtek 4.4 17:00 N. Svět ELAST FAJKA Kumr 154
Čtvrtek 4.4 18:05 N. Svět BEMALOGIK Best of Hager Kumr 155
Čtvrtek 4.4 19:15 N. Svět Rychlá rota Real HDO Kumr 145

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
13. kolo 1. liga a 15. kolo 2. liga   Inter Hodolany volno    
Pondělí 8.4 17:00 N. Svět Pergola HP. DOMY Kumr 157
Pondělí 8.4 18:05 N. Svět Mates Outsider Senior  Kumr 158
Pondělí 8.4 19:15 N. Svět Dědečci Mimoni Kumr 159
Úterý 9.4 17:00 N. Svět FAJKA Štěpánov Dvořák 160
Úterý 9.4 18:05 N. Svět A.T. 1985 Rychlá rota Dvořák 161
Úterý 9.4 19:15 N. Svět Periol AC MILO Dvořák 162
Středa 10.4 17:00 N. Svět Dynamit Elektro Otáhal A Dvořák 163
Středa 10.4 18:05 N. Svět Juniorka Horka FC Veteráni 1970 Dvořák 164
Středa 10.4 19:15 N. Svět SK DDSport  Haryservis Dvořák 165
Čtvrtek 11.4 17:00 N. Svět Best of Hager ELAST Kumr 166
Čtvrtek 11.4 18:05 N. Svět Real HDO FC Pozdní sběr Kumr 167
Čtvrtek 11.4 19:15 N. Svět SK Holice BEMALOGIK Kumr 168

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
14. kolo 1. liga a 16. kolo 2. liga   volno Juniorka Horka    
Pondělí 15.4 17:00 N. Svět BEMALOGIK Inter Hodolany Kumr 169
Pondělí 15.4 18:05 N. Svět HP. DOMY Mates Kumr 170
Pondělí 15.4 19:15 N. Svět FC Veteráni 1970 Dědečci Kumr 171
Úterý 16.4 17:00 N. Svět Outsider Senior  Periol Dvořák 172
Úterý 16.4 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr A.T. 1985 Dvořák 173
Úterý 16.4 19:15 N. Svět Haryservis Pergola Dvořák 174
Středa 17.4 17:00 N. Svět Rychlá rota SK DDSport  Dvořák 175
Středa 17.4 18:05 N. Svět Štěpánov Best of Hager Dvořák 176
Středa 17.4 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A FAJKA Dvořák 177
Čtvrtek 18.4 17:00 N. Svět AC MILO Real HDO Kumr 178
Čtvrtek 18.4 18:05 N. Svět Mimoni Dynamit Kumr 179
Čtvrtek 18.4 19:15 N. Svět ELAST SK Holice Kumr 180

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
15. kolo 1. liga a 17. kolo 2. liga   BEMALOGIK volno    
Pondělí 22.4 17:00 N. Svět HP. DOMY Outsider Senior  Kumr 181
Pondělí 22.4 18:05 N. Svět Mates Haryservis Kumr 182
Pondělí 22.4 19:15 N. Svět Dědečci Juniorka Horka Kumr 183
Úterý 23.4 17:00 N. Svět FAJKA Mimoni Dvořák 184
Úterý 23.4 18:05 N. Svět A.T. 1985 AC MILO Dvořák 185
Úterý 23.4 19:15 N. Svět Real HDO Periol Dvořák 186
Středa 24.4 17:00 N. Svět Best of Hager Elektro Otáhal A Dvořák 187
Středa 24.4 18:05 N. Svět SK DDSport  FC Pozdní sběr Dvořák 188
Středa 24.4 19:15 N. Svět Dynamit FC Veteráni 1970 Dvořák 189
Čtvrtek 25.4 17:00 N. Svět Pergola Rychlá rota Kumr 190
Čtvrtek 25.4 18:05 N. Svět Inter Hodolany ELAST Kumr 191
Čtvrtek 25.4 19:15 N. Svět SK Holice Štěpánov Kumr 192

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
16. kolo 1. liga a 18. kolo 2. liga   volno Dědečci    
Pondělí 29.4 17:00 N. Svět AC MILO SK DDSport  Kumr 193
Pondělí 29.4 18:05 N. Svět Rychlá rota Mates Kumr 194
Pondělí 29.4 19:15 N. Svět FC Veteráni 1970 FAJKA Kumr 195
Úterý 30.4 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr Pergola Dvořák 196
Úterý 30.4 18:05 N. Svět Periol A.T. 1985 Dvořák 197
Úterý 30.4 19:15 N. Svět Haryservis HP. DOMY Dvořák 198
Čtvrtek 2.5 17:00 N. Svět ELAST BEMALOGIK Dvořák 199
Čtvrtek 2.5 18:05 N. Svět Juniorka Horka Dynamit Dvořák 200
Čtvrtek 2.5 19:15 N. Svět Mimoni Best of Hager Dvořák 201
Pátek 3.5 17:00 N. Svět Štěpánov Inter Hodolany Kumr 202
Pátek 3.5 18:05 N. Svět Outsider Senior  Real HDO Kumr 203
Pátek 3.5 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A SK Holice Kumr 204

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
17. kolo 1. liga a 19. kolo 2. liga   ELAST volno    
Pondělí 6.5 17:00 N. Svět HP. DOMY Rychlá rota Kumr 205
Pondělí 6.5 18:05 N. Svět Mates FC Pozdní sběr Kumr 206
Pondělí 6.5 19:15 N. Svět Pergola AC MILO Kumr 207
Úterý 7.5 17:00 N. Svět FAJKA Juniorka Horka Dvořák 208
Úterý 7.5 18:05 N. Svět Dynamit Dědečci Dvořák 209
Úterý 7.5 19:15 N. Svět Haryservis Outsider Senior  Dvořák 210
Čtvrtek 9.5 17:00 N. Svět Best of Hager FC Veteráni 1970 Dvořák 211
Čtvrtek 9.5 18:05 N. Svět Inter Hodolany Elektro Otáhal A Dvořák 212
Čtvrtek 9.5 19:15 N. Svět SK DDSport  Periol Dvořák 213
Pátek 10.5 17:00 N. Svět A.T. 1985 Real HDO Kumr 214
Pátek 10.5 18:05 N. Svět BEMALOGIK Štěpánov Kumr 215
Pátek 10.5 19:15 N. Svět SK Holice Mimoni Kumr 216    

       Utkání SK Holice - Mimoni odloženo na čtvrtek 20.6.2024 od 18:00

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
18. kolo 1. liga a 20. kolo 2. liga   volno Dynamit    
Pondělí 13.5 17:00 N. Svět Real HDO SK DDSport  Kumr 217
Pondělí 13.5 18:05 N. Svět AC MILO Mates Kumr 218
Pondělí 13.5 19:15 N. Svět Dědečci FAJKA Kumr 219
Úterý 14.5 17:00 N. Svět Outsider Senior  A.T. 1985 Dvořák 220
Úterý 14.5 18:05 N. Svět Periol Pergola Dvořák 221
Úterý 14.5 19:15 N. Svět Rychlá rota Haryservis Dvořák 222
Středa 15.5 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A BEMALOGIK Kumr 223
Středa 15.5 18:05 N. Svět Juniorka Horka Best of Hager Kumr 224
Středa 15.5 19:15 N. Svět Mimoni Inter Hodolany Kumr 225
Čtvrtek 16.5 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr HP. DOMY Dvořák 226
Čtvrtek 16.5 18:05 N. Svět Štěpánov ELAST Dvořák 227
Čtvrtek 16.5 19:15 N. Svět FC Veteráni 1970 SK Holice Dvořák 228

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
19. kolo 1. liga a 21. kolo 2. liga   Štěpánov volno    
Pondělí 20.5 17:00 N. Svět Rychlá rota Outsider Senior  Kumr 229
Pondělí 20.5 18:05 N. Svět Mates Periol Kumr 230
Pondělí 20.5 19:15 N. Svět Best of Hager Dědečci Kumr 231
Úterý 21.5 17:00 N. Svět Pergola Real HDO Dvořák 232
Úterý 21.5 18:05 N. Svět FAJKA Dynamit Dvořák 233
Úterý 21.5 19:15 N. Svět Haryservis FC Pozdní sběr Dvořák 234
Středa 22.5 17:00 N. Svět BEMALOGIK Mimoni Kumr 235
Středa 22.5 18:05 N. Svět SK DDSport  A.T. 1985 Kumr 236
Středa 22.5 19:15 N. Svět Inter Hodolany FC Veteráni 1970 Kumr 237
Čtvrtek 23.5 17:00 N. Svět HP. DOMY AC MILO Dvořák 238
Čtvrtek 23.5 18:05 N. Svět ELAST Elektro Otáhal A Dvořák 239
Čtvrtek 23.5 19:15 N. Svět SK Holice Juniorka Horka Dvořák 240

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
20. kolo 1. liga a 22. kolo 2. liga   volno FAJKA    
Pondělí 27.5 17:00 N. Svět Outsider Senior  SK DDSport  Kumr 241
Pondělí 27.5 18:05 N. Svět Real HDO Mates Kumr 242
Pondělí 27.5 19:15 N. Svět Dědečci SK Holice Kumr 243
Úterý 28.5 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A Štěpánov Dvořák 244
Úterý 28.5 18:05 N. Svět Periol HP. DOMY Dvořák 245
Úterý 28.5 19:15 N. Svět AC MILO Haryservis Dvořák 246
Středa 29.5 17:00 N. Svět Dynamit Best of Hager Kumr 247
Středa 29.5 18:05 N. Svět Juniorka Horka Inter Hodolany Kumr 248
Středa 29.5 19:15 N. Svět Mimoni ELAST Kumr 249
Čtvrtek 30.5 17:00 N. Svět A.T. 1985 Pergola Dvořák 250
Čtvrtek 30.5 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Rychlá rota Dvořák 251
Čtvrtek 30.5 19:15 N. Svět FC Veteráni 1970 BEMALOGIK Dvořák 252

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
21. kolo 1. liga a 23. kolo 2. liga   Elektro Otáhal A volno    
Pondělí 3.6 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr Outsider Senior  Kumr 253
Pondělí 3.6 18:05 N. Svět Mates A.T. 1985 Kumr 254
Pondělí 3.6 19:15 N. Svět Inter Hodolany Dědečci Kumr 255
Úterý 4.6 17:00 N. Svět HP. DOMY Real HDO Dvořák 256
Úterý 4.6 18:05 N. Svět BEMALOGIK Juniorka Horka Dvořák 257
Úterý 4.6 19:15 N. Svět Haryservis Periol Dvořák 258
Středa 5.6 17:00 N. Svět Štěpánov Mimoni Kumr 259
Středa 5.6 18:05 N. Svět Rychlá rota AC MILO Kumr 260
Středa 5.6 19:15 N. Svět Pergola SK DDSport  Kumr 261
Čtvrtek 6.6 17:00 N. Svět Best of Hager FAJKA Dvořák 262
Čtvrtek 6.6 18:05 N. Svět ELAST FC Veteráni 1970 Dvořák 263
Čtvrtek 6.6 19:15 N. Svět SK Holice Dynamit Dvořák 264

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
22. kolo 1. liga a 24. kolo 2. liga   volno Best of Hager    
Pondělí 10.6 17:00 N. Svět Outsider Senior  Pergola Kumr 265
Pondělí 10.6 18:05 N. Svět SK DDSport  Mates Kumr 266
Pondělí 10.6 19:15 N. Svět Dědečci BEMALOGIK Kumr 267
Úterý 11.6 17:00 N. Svět AC MILO FC Pozdní sběr Dvořák 268
Úterý 11.6 18:05 N. Svět FAJKA SK Holice Dvořák 269
Úterý 11.6 19:15 N. Svět Real HDO Haryservis Dvořák 270
Středa 12.6 17:00 N. Svět Dynamit Inter Hodolany Kumr 271
Středa 12.6 18:05 N. Svět Juniorka Horka ELAST Kumr 272
Středa 12.6 19:15 N. Svět A.T. 1985 HP. DOMY Kumr 273
Čtvrtek 13.6 17:00 N. Svět Periol Rychlá rota Dvořák 274
Čtvrtek 13.6 18:05 N. Svět FC Veteráni 1970 Štěpánov Dvořák 275
Čtvrtek 13.6 19:15 N. Svět Mimoni Elektro Otáhal A Dvořák 276

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
25. kolo 2. liga   Mimoni volno    
Pondělí 17.6 17:00 N. Svět Štěpánov Juniorka Horka Kumr 277
Pondělí 17.6 18:05 N. Svět Inter Hodolany FAJKA Kumr 278
Pondělí 17.6 19:15 N. Svět BEMALOGIK Dynamit Kumr 279
Úterý 18.6 17:00 N. Svět ELAST Dědečci Dvořák 280
Úterý 18.6 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A FC Veteráni 1970 Dvořák 281
Úterý 18.6 19:15 N. Svět SK Holice Best of Hager Dvořák 282
               
               
Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
26. kolo 2. liga   volno SK Holice    
Pondělí 24.6 17:00 N. Svět Best of Hager Inter Hodolany Kumr 283
Pondělí 24.6 18:05 N. Svět Dědečci Štěpánov Kumr 284
Pondělí 24.6 19:15 N. Svět Dynamit ELAST Kumr 285
Úterý 25.6 17:00 N. Svět FAJKA BEMALOGIK Dvořák 286
Úterý 25.6 18:05 N. Svět Juniorka Horka Elektro Otáhal A Dvořák 287
Úterý 25.6 19:15 N. Svět FC Veteráni 1970 Mimoni Dvořák 288

 

DOHRÁVKY

Středa 19.6 18:00 N. Svět A.T. 1985 Rychlá rota Kumr 161
               
Čtvrtek 20.6 18:00 N. Svět SK Holice Mimoni Kumr 216
               
Středa 26.6 17:30 N. Svět Dynamit Inter Hodolany Dvořák 271